Kosova-Hackers-Boy E Enjte, 2017-12-14, 6:57 AM
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forumi » Diskutime të ndryshme » Prezentohuni » Tung (Edy)
Tung
edy Date: E Premte, 2009-03-06, 11:29 PM | Message # 1
ADMINISTRATOR
Group: Administrators
Messages: 12
Reputation: 0 []
Status: Jo Aktivë:
Pershendetje unë jam Edi njëri ndër administratoret e KHB-së,,,shpresoj dhe besoj se do te kalojm mirë...

the future of KS
 
 
Forumi » Diskutime të ndryshme » Prezentohuni » Tung (Edy)
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2017