Kosova-Hackers-Boy E Shtune, 2018-12-15, 4:18 AM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Rate my site
Total of answers: 10

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 6 » Drive fujitsu 400 Gb
Drive fujitsu 400 Gb
5:57 PM
Kompania Fujitsu është e njohur si prodhuesi gadget-eve të ndryshme, si TabletPC, telefona që janë rezistent ndaj ujit, numër të madh të laptopave si dhe VoIP telefonave. Ajo gjithashtu ka prezantuar edhe hard Drive që mban emrin Handy Drive dhe ka kapacitet prej 400 GB. Ka dimenzione 82x141x5x22 cm dhe peshon 230 gram. Ka 4200 rrotullime në minutë dhe me kompjuterin lidhet me USB 2.0. Kushton 334 dollarë.
Views: 671 | Added by: khb | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2018