Kosova-Hackers-Boy E Shtune, 2018-12-15, 4:03 AM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Qka do te deshironit nga ne me se shumti ?
Total of answers: 33

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 6 » Canon Selphy ES20
Canon Selphy ES20
6:28 PM
Canon ka prezantuar printerin e saj më të ri në serinë "Photo". Ky model i ri mban emrin SelphyES20. Ajo që e dallon këtë printer nga ata më të hershmit është se ky printer në tavloinë rri në mënyrë vertikale. Në sirtarin e saj mund të vendosen 50 fleta. Gjithashtu posedon edhe ekran me diagonale prej 76mm, që është me ngjyra, ku nëpërmjet së cilës mund të kontrolloni printimin, përmirësimet në fotografi si dhe ka mundësinë e largimit të "syve të kuq" tek fotografitë.
Views: 1179 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2018