Kosova-Hackers-Boy E Shtune, 2018-10-20, 4:04 AM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Qka do te deshironit nga ne me se shumti ?
Total of answers: 33

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 6 » Printeri me i vogel laserik ne bote
Printeri me i vogel laserik ne bote
6:32 PM
Kompania Samsung gjatë kësaj jave ka prezantuar printerin laserik, që pohon se është printeri më i vogël në botë. Modeli CLP-312K ka një madhësi prej 20% më të vogël se sa ai i gjeneratës CPL-300. Ka një rezolucion të printimit prej 2400x600 dpi, 32 MB memori interne si dhe një zhurmë gjatë printimit prej 45 dB. Printon rreth 16 faqe në minutë bardh e zi kurse 4 me ngjyra.
Në këtë printer është mundësuar që të printohet pa pasur nevojë të lidhet me kompjuterin.
Ende nuk dihet çmimi dhe se kur do të paraqitet në treg.

Views: 879 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2018