Kosova-Hackers-Boy E Shtune, 2018-12-15, 4:03 AM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Rate my site
Total of answers: 10

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Mars » 12 » Shiten një milion Nokia 5800 XpressMusic
Shiten një milion Nokia 5800 XpressMusic
11:39 PM
Nokia mund të lavdërohet me shitjen mjaft të mirë të celularit të saj multimedial Nokia 5800 XpressMusic. Nga fillimi i shitjes në muajin tetor të vitit të kaluar deri më tani janë shitur një milion pajisje të këtij lloji në tregje të ndryshme.
Nokia 5800 XpressMusic është celulari i parë i kompanisë në tregun masiv me ekran të ndjeshëm në prekje të diagonales prej 3.2 inçësh.
Siç dihet, pajisja posedon edhe 8 GB të memories së integruar, zmadhues stereo dhe konektor prej 3.5 milimetrash për dëgjuese dhe fotoaparat 3.2 megapikselësh me optikë të Carl Zeiss.
Performansa e tij është e përshtatur për qasjen e shpejtë në muzikë, shfletim të internetit dhe shkëmbim të fotografive apo videove në shërbimet e popullarizuara online si Flickr, Facebook dhe Ovi.
Shitja ka filluar suksesshëm në Britani të Madhe, derisa në tregjet tjera pritet të arrijë gjatë këtij viti.
Views: 1763 | Added by: edy | Rating: 4.0/1 |
Total comments: 1
.

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Mars 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2018