Kosova-Hackers-Boy E Shtune, 2018-12-15, 4:13 AM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Qka do te deshironit nga ne me se shumti ?
Total of answers: 33

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Mars » 14 » Lenovo IdeaCentre A600
Lenovo IdeaCentre A600
2:04 PM
Lenovo sot ka paraqitur desktopin IdeaCentre A600. Një kompjuter jashtëzakonisht interesant i vendosur në një vend, i cili sipas dizajnit dhe konfiguracionit ka vënë në shënjestër adhuruesit e filmave dhe multimedias.
Kompjuteri përmban ekranin e integruar 21.5 inçësh LCD me rezolucion të plotë high definition (1.920 x 1.080 piksela), derisa kënaqësinë e plotëson edhe më shumë sistemi i zmadhuesve me woofer dhe certifikatën Dolby Home Theatre si dhe teledirigjuesi me sensor të lëvizjeve i cili mund të shërbejë edhe si kontrollues për lojëra.
Shfrytëzuesit mund të zgjedhin në mes ofertës më të gjerë të procesorëve Core 2 Duo, deri në 4 GB memorie DDR3, deri në një terabajt hapësirë për të dhëna si dhe grafikës ATI Radeon. Si opsion ekziston edhe Blu-ray, që sigurisht do të jetë përzgjedhje standarde e shumicës së përdoruesve, si dhe lidhja pa tela për internet.
Shitja e tij fillon në muajin prill, derisa çmimi është prej 999 dollarë e lartë.
Views: 1446 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Mars 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2018