Kosova-Hackers-Boy E Premte, 2019-05-24, 2:55 PM
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Diskutime të ndryshme » Prezentohuni » Tung (Edy)
Tung
edy Date: E Premte, 2009-03-06, 11:29 PM | Message # 1
ADMINISTRATOR
Group: Administrators
Messages: 12
Reputation: 0 []
Status: Jo Aktivë:
Pershendetje unë jam Edi njëri ndër administratoret e KHB-së,,,shpresoj dhe besoj se do te kalojm mirë...

the future of KS
 
 
Forumi » Diskutime të ndryshme » Prezentohuni » Tung (Edy)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019