Kosova-Hackers-Boy E Premte, 2019-05-24, 2:53 PM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Qka do te deshironit nga ne me se shumti ?
Total of answers: 33

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 6 » Asus Lamborghini vx 3
Asus Lamborghini vx 3
6:36 PM
- Gjenerata e tretë e ASUS serisë nën emrin e prodhuesit të njohur të automobilave Lamborghini është paraqitur në treg. Posedon një ekran prej 12.1 inch, posedon kamerë me thjerrëza "Saphire Crystal", vendi ku vendosen shuplkata është prodhuar me dorë prej lëkure, ka një ram prej Titaniumi dhe e ngjyrosur me ngjyrë tradicionale të Lamborghinit. Ka procesor C2D, hard disk prej 320 GB, GeForce 9300 kartelë grafike me 256 MB dhe 4 GB RAM memori. Kushton rreth 3300 dollarë.
Views: 792 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2019