Kosova-Hackers-Boy E Premte, 2019-05-24, 2:55 PM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
CILI WEB JU DUKET MËI MIRË ?webat e zgjedhur nga ne.
Total of answers: 209

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 6 » Nokia zbulon edhe tre celularë të rinjë
Nokia zbulon edhe tre celularë të rinjë
6:41 PM
Të hënën Nokia ka prezantuar edhe tre celularë të rinj me dizajn minimal përfshirë Nokia 6600 me kapak, Nokia 6600 rrëshqitës dhe Nokia 3600 po ashtu rrëshqitës. 
Pajisjet dallojnë në çmim prej 175 deri në 275 euro. Të tre celularët priten të dalin në shitje në tremujorin e tretë të këtij viti.

Nokia 6600me kapak përmban teknologjinë 3G dhe kamerë prej 2 megapikselësh. Ky celular do të kushtojë 275 euro

Nokia 6600 rrëshqitëse përmban kamerë 3.2 megapikselëshe dhe mund të përshtatet me modulin Nokia Bluetooth GPS Module LD-4W dhe licencë të veçantë navigacioni. Ky version do të kushtojë 250 euro.

Derisa Nokia 3600 rrëshqitëse gjithashtu mund të përshtatet me modulin Nokia Bluetooth GPS Module LD-4W. Ajo përmban kamerë 3.2 megapikselëshe dhe player të integruar për muzikë i cili ofron deri në 3.000 këngë me kartelë opsionale 4 microSD card. Ky version i tretë do të kushtojë 175 euro.

Views: 772 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2019