Kosova-Hackers-Boy E Premte, 2019-05-24, 2:55 PM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
Rate my site
Total of answers: 10

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Shkurt » 20 » Vjen laptopi i vogël dhe i lirë nga Dell
Vjen laptopi i vogël dhe i lirë nga Dell
6:28 PM

Dell është kompania të cilës më së miri i shkon për dore perfeksionimi i ideve të huaja, prandaj nuk dyshojmë që netbooku (lexo: laptopi i vogël dhe i lirë) nga ta do të jetë i shkëlqyeshëm.
Sipas informacioneve të fundit ai do të duhej të paraqitej në treg gjatë javës së ardhshme.
Dell Inspiron 910, siç pohon gazeta prestigjioze Wall Street Journal, do të duhej të paraqitej në treg qysh nesër, mirëpo përkundër kësaj specifikat e sakta ende nuk janë të njohura.
Supozohet se çmimi do të jetë më i ulët se 400 dollarë, sistemi operativ do të duhej të ishte Windows apo Linux, derisa ekrani do të duhej të ishte me diagonale prej 8.9 inçësh, gjersa procesori i cili e fut në funksion me gjasë do të jetë Atom nga Intel. Tregu i netbook-ëve tani veçmë është përplot, prandaj nuk do të çuditeshim nëse Dell do të na përgatiste edhe ndonjë befasi në lidhje me këtë model./Dell/

Views: 1270 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Shkurt 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2019