Kosova-Hackers-Boy E Dielle, 2019-06-16, 8:37 PM
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Diskutime të ndryshme » Faqja Juaj » Ne kete faqe mundeni te beni: (por ne konsultim me web masterat.)
Ne kete faqe mundeni te beni:
khb Date: E Dielle, 2009-02-08, 9:41 PM | Message # 1
ADMINISTRATOR I PERGJITHSHËM
Group: Administrators
Messages: 6
Reputation: 0 []
Status: Jo Aktivë:
Ju mundeni te reklamoni faqen tuaj te internetit vetem ne kushtet e paraqitura këtu ne qoft se nuk pajtoheni ateher mund te na kontaktoni
JU DUHET TE KENI SJELLJE TE MIR NE WEB,
JU DUHET TE KENI POSTIME MBI 40 NE WEB PER TE BER REKLAMIMIN E WEBIT TUAJ.
DHE ME E RENDESISHMJA:
JU NUK DUHET TE KENI VREJTJE NGA ADMINISTARTORËT.

KËTO JAN KUSHTET NGA STAFI I KHB-së

 
 
Forumi » Diskutime të ndryshme » Faqja Juaj » Ne kete faqe mundeni te beni: (por ne konsultim me web masterat.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019