Kosova-Hackers-Boy E Premte, 2019-05-24, 2:52 PM
Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Our poll
CILI WEB JU DUKET MËI MIRË ?webat e zgjedhur nga ne.
Total of answers: 209

Statistics

Total Në Linjë: 1
Mysafirë: 1
Përdorues: 0

Main » 2009 » Mars » 14 » Logitech paraqet kamerë uebi për Mac
Logitech paraqet kamerë uebi për Mac
2:48 PM
Para disa vitesh Apple ka qenë para falimentimit, mirëpo sot kompjuterët e saj janë duke marrë çdo ditë e më shumë pjesë të tregut. Si rrjedhojë e kësaj, kompania Logitech ka paraqitur kamerën e saj të uebit e cila është dedikuar për përdorim nga kompjuterët Mac.Logitech QuickCam Pro Vision për Mac mund t’i falënderohet auto-fokusit dhe optikës së kompanisë me renome Carl Zeiss, si dhe kompatibilitetit me aplikacionet iChat e Skype.Falë auto-fokusit, fotografia do të jetë e pastër edhe në largësi prej vetëm dhjetë centimetrash, derisa auto-fokusi do të rregullojë çiltërsinë për më pak se tre sekonda.Sensori i integruar ka dy megapikselë, e teknologjia RightLight 2 kamerës i mundëson përshtatje automatike në situatat ku ka dritë të pamjaftueshme apo të dobët.
Views: 12699 | Added by: edy | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

Search

Calendar
«  Mars 2009  »
E diE hëE maE meE enjE prE sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Entries archive

Site friends
  • Create your own site

  • Copyright MyCorp © 2019